خبر

آمار از برتری استقلال مقابل فولاد می گوید/ کفه ترازو به سود شاگردان سرمربی پرتغالی | جهان محتوا


استقلال جمعه این هفته میزبان فولاد خوزستان است که در 5 بازی اخیر خود 3 بار فولاد خوزستان را شکست داده است.

* این دو تیم در آخرین بازی خود و در هفته بیست و هفتم لیگ برتر انگلیس سال گذشته در خوزستان به مصاف یکدیگر رفتند که استقلال با گل های امیرحسین زاده (53) و صالح حردانی (73) به برتری رسید. تک گل علی رضا در سوم. دقایقی از وقت اضافه، کوچکی 2 بر یک پیروز می شود.

* دیدار خارج از خانه دو تیم در هفته دوازدهم (17 آذر سال گذشته) نیز با برتری یک بر صفر مهدی مهدی پور و یک گل سه امتیازی به پایان رسید تا اینکه فولاد فصل گذشته مقابل استقلال شکست خورد.

* سومین بازی آخر این دو تیم در فینال جام حذفی 99 و 1400 بود که تلاش دو تیم در پایان 120 دقیقه به ضربات پنالتی رسید و شاگردان جواد نکونام موفق شدند استقلال را با گل شکست دهند. 4-2، فرهاد مجیدی و شاگردانش برای عدم قهرمانی در جام حذفی تلخ بودند. این نشست در 26 مرداد سال گذشته برگزار شد.

* چهارمین بازی دو تیم در تاریخ 25 اسفند 1397 بود. دیداری که استقلال پس از استعفای محمود فکری اولین حضور فرهاد مجیدی را روی نیمکت در بازی رفت از بیستمین دوره لیگ برتر شاهد بود. . در آن دیدار آبی ها با تک گل امیرارسلان مطهری از روی ضربه پنالتی فولاد را شکست دادند.

* آخرین دیدار پنجم این دو تیم، بازی رفت مرحله دوم لیگ بیستم بود که فولاد در تهران با دو گل شاگردان محمود فکری را شکست داد. اگرچه فریا غفوری در اوایل بازی با یک ضربه پنالتی استقلال را پیش انداخت، اما فرشاد احمدزاده و سپس لوسیانو پریرا گل تساوی را به ثمر رساندند و فولاد پیش افتاد.

* با احتساب شکست استقلال در فینال جام حذفی در ضربات پنالتی مشخص می شود که آمار نشان از برتری آبی پوشان تهرانی در 5 تقابل اخیر این دو تیم در طول مسابقات دارد. در عین حال او این بار استقلال را در خانه خود بازی می کند.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا