خبر

آلودگی کارخانه سیمان آبیک از کنترل خارج شده است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، لطف اله سیاهکلی در شورای اداری استان قزوین که چهارشنبه شب با حضور رئیس جمهور برگزار شد، با بیان اینکه قزوین نیازمند فرودگاه است، اذعان کرد: پیشنهاد می‌کنم که فرودگاه مهرآباد که اکنون برای تهران مشکل بزرگی ایجاد کرده است، در کنار جاده غدیر قرار بگیرد تا کرج، قزوین و تهران از این فرودگاه بهره مند شوند.

نماینده قزوین، البرز و آبیک اظهار کرد: کارخانه سیمان آبیک که به غلط به البرز واگذار شده است، آلودگی و آلایندگی زیادی برای مردم آبیک دارد و شرایط آلودگی آن غیرقابل کنترل شده است.

وی افزود: راه آهن قزوین- قم بایستی راه اندازی شود، همچنین قزوین ظرفیت قطار شهری را دارد.

این مسئول تشریح کرد: پیشنهاد می‌کنم شرکت‌های واسطه‌ای حذف شوند، وجود آنها هیچ سودی ندارد و حتی دارای ضررهایی چون کم نکردن از حجم دولت و آسیب به کارکنان در کاهش هزینه پرداختی به آنها است.

سیاهکلی تاکید کرد: حوزه آبخیز شاهرود در طول سال گل آلود است، چون فرسایش خاک زیاد است و باید در خصوص آن ردیف بودجه‌ی مستقل تعیین شود.

وی در پایان یادآور شد: مردم از گرانی‌ها ناراحت هستند، درخواست می‌کنیم برنامه منسجم تعیین شود، اعتقاد داریم تلاش شبانه روزی و صادقانه شما در حل گرانی‌ها مؤثر خواهد بود.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا