خبر

آقای وریا غفوری دشمن شادمان نکن!/مدیران استقلال در پرونده گل گهر هنرشان را نشان دادند/در ماجرای سربازی بازیکنان هم موفق می شوند

خبرورزشی –

مهدی فنونی زاده پیشکسوت و مدافع اسبق استقلال در گفت و گو با خبر ورزشی، درباره حواشی اخیر در خصوص مشمول بودن مدافعان این تیم و همچنین درگیری وریا غفوری در تمرین که منجر به اخراجش شد، اظهاراتی را مطرح کرد.

شنیدید در تمرین استقلال چه اتفاقی افتاده؟

بله واقعا باعث تعجب و تاسف است! قطعاً این موضوع به حدی جدی بوده که وریا تا این اندازه ناراحت شده است. چون کاپیتان استقلال خودش همیشه در چنین مواقعی تیم را به آرامش دعوت می کند. غفوری ثابت کرده اصلا دنبال درگیری و حاشیه نیست. حتماً ضربه شدیدی به پای او خورده که باعث چنین ناراحتی شده است. ما او را می شناسیم و بارها دیده ایم که در لحظات حساس مسابقاتی مثل دربی خودش بازیکنان تیم را به آرامش دعوت می کند.

با این همه نسبت به رفتاری که انجام داده چه نظری دارید؟

به نظرم حرمت ها تحت هر شرایطی باید در تمرین و مسابقه حفظ شود. نمی‌توانیم قاطعانه بگوئیم کسی به عمد روی پای کاپیتان استقلال خطا کرده یا نکرده ولی به هر حال وقتی سرمربی و چند نفر بزرگتر آنجا حضور دارند باید حرمت‌ها حفظ شود. این تیم اسمش استقلال است و بزرگی‌اش به اندازه قاره آسیاست. بنابراین باید حرمت سرمربی تیم و کسانی که آنجا ایستاده اند حفظ شود.

با رفتاری که مجیدی درباره وریا انجام داده موافق هستید؟

به هر حال مسئولیت فنی تیم با فرهاد مجیدی است و قطعاً او صلاح دانسته که این کار را انجام دهد. بنابراین ما همه باید از سرمربی استقلال حمایت کنیم. البته وریا غفوری را هم دوست داریم و مطمئنم حالا او خودش هم از این برخورد تندش پشیمان است، ولی در کل دیسیپلین و نظم تیمی باید همیشه حفظ شود. باید به او بگوییم آقای وریا غفوری دشمن شادمان نکن! الان خیلی ها نشسته اند ببینند تیم ما وارد بحران می شود یا نه!

ظرف این چند روز صحبت ها درباره موضوع سربازی دو بازیکن استقلال داغ شده است. شما تا چه اندازه نسبت به این موضوع اطلاع دارید؟

همانقدر که از باشگاه اعلام شده، ما هم به همان اندازه می‌دانیم. این که گفتند در حال پیگیری هستند. ظاهرا پیگیر بوده اند ولی ای کاش این پیگیری ها به جای امروز و دیروز، دو ماه پیش انجام می شد. نامه نگاری ها یک ماه پیش شروع می‌شد. اینکه دو روز مانده به تاریخ اعزام این دو بازیکن، تازه برایشان کاری کنند و آستین بالا بزنند دیر است. الان استقلال در شرایطی است که کوچکترین لغزشی ممکن است باعث از دست رفتن امتیازات حساس پیش روی تیم شود.

یعنی معتقدید این دو بازیکن مشکلی بابت سربازی ندارند؟

من اطلاع دقیقی از این موضوع ندارم. همه چیز به مسئولان حوزه نظام وظیفه و سازمان لیگ مربوط می‌شود. ولی در کل مطمئن هستم اگر مسئولان استقلال می‌گویند مشکلی از این بابت نیست حتماً مشکلی وجود ندارد. چون آنها یکبار درباره قضیه بازیکن خارجی باشگاه گل‌گهر توانایی‌هایشان را نشان داده اند.

دیدار بعدی استقلال مقابل فجرسپاسی را چطور پیش بینی می کنید؟

بطور کلی نباید مشکلی داشته باشد. فجر یک تیم دونده و جنگنده است و استقلال هم این قدر تجربه دارد که بتواند در خانه‌اش راحت سه امتیاز بازی را بگیرد. شرایط جدول طوری است که یک امتیاز هم نباید از دست بدهیم. من باز هم می‌گویم مطمئنم که این استقلال قهرمان لیگ برتر می شود.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا