خبر

آقای عبدی؛ کمی به خودت بیا!/ این مهاجم پرسپولیسی بود؛ مفت از دستش دادیم/ ترس کجا بود؟ تا دلتان بخواهد استقلال را برده ایم | جهان محتوا


قرار بود چند روز پیش بازیکنان پرسپولیس و استقلال برای گرامیداشت یاد و خاطره جان باختگان حادثه متروپل آبادان دیداری دوستانه برگزار کنند. این دیدار به دلیل تاخیر و عدم حضور بسیاری از بازیکنان پیشکسوت پرسپولیس لغو شد و نتیجه بازی 3 بر صفر به سود استقلال اعلام شد. در همین رابطه با مرتضی فنی زاده که در تیم پیشکسوتان پرسپولیس حضور داشت گفت وگویی انجام داده ایم که در ادامه می خوانید:

استقلالی ها مدعی شدند که ترسیدی و در دیدار مقابل آنها حاضر نشدی. داستان چی بود؟

بابا ترس چیه این حرف ها چیست؟ خیلی از بچه های ما چون درگیر تیم هایشان بودند نتوانستند بیایند. کلا 7 نفر بودیم. بعد دو نفر اضافه کردیم و او هم پیشنهاد داد که از 9 تا 9 بازی کنیم اما استقلالی ها قبول نکردند. بعد از 30 دقیقه از زمان اعلام شده 11 نفر بودیم اما چون خیلی دیر شده بود بازی را 3-0 به سود استقلال اعلام کردند. من از طرف تیممان از بازیکنان و خدمه استقلال عذرخواهی می کنم. نمی دانم چرا بعضی ها می گفتند ما می ترسیم. آنقدر در دربی های واقعی آنها را شکست دادیم که این بازی ها حتی ارزش باخت را هم ندارند. ضمن اینکه هدف ما کار خوب بود و نتیجه اصلا مهم نبود.

پرسپولیس دو ماه درگیر خرید کاسیانو بود اما هنوز این بازیکن را ندیده ایم. به نظر شما بهتر نیست به دنبال گزینه دیگری باشید؟

واقعا نمیدونم چی بگم آیا بنده من یا قلب معصوم ما آنقدر ضعیف است که نمی تواند دو ماه انرژی خود را روی کاسیانو بگذارد؟ عبدی مهاجم خیلی خوبی است، اما می ترسد بازی نکند یا همیشه عصبی است که تعویض شود. به او می گویم به خود بیا و تلاش کن تا کسی جرات جایگزینی تو را نداشته باشد. از خاطره علی آقا پروین بگویم.

بفرمایید.

یک بار در جام باشگاه ها در تهران با بانک ملی بازی کردیم و تیم بسیار خوبی بود. فرشاد بیوس و کریم بافی مهاجمان ما بودند. این تیم تا دقیقه 60 گلی به ثمر نرساند و بلافاصله علی آقا کریم از زمین خارج شد. در آن زمان هواداران از این تصمیم کمی ناراحت بودند، چون بافی خیلی خوب بازی می کرد، پس چرا او را تعویض کردند. علی آقا پس از پایان بازی به خبرنگاران گفت: فرشاد همیشه بوی گل می دهد و باید در زمین بماند. جالب است بدانید در همین دیدار با گل فرشاد پیروز شدیم.

به نظرت پرسپولیس به خاطر این نقل و انتقالات می تواند مدعی قهرمانی باشد؟

بازیکنان خوبی به تیم اضافه شدند و تمرینات به موقع شروع شد. در صورت جذب یکی دو مهاجم، پرسپولیس مدعی اول مسابقات خواهد بود. خیلی دوست داشتم که پیمان بای به سمتش کشیده شد. او هم می خواست به پرسپولیس بیاید اما آنقدر دستشان را رها کردند که مهمانی به استقلال رفت. فکر می کنم پاپ من برای پرسپولیس خیلی مفید است.

در مورد نامزدی مجدد تاج محل چه صحبتی دارید؟

با توجه به مفتوح بودن پرونده ویلموتس، سازمان بازرسی کشور باید سریعا وارد عمل شود تا مقصر شناسایی شود. فکر می کنم خیلی ها بوی کباب را استشمام کردند با توجه به اینکه قرار بود چند میلیون دلار به حساب فدراسیون ایران واریز شود و کاندیدای ریاست فدراسیون شدند. انشاالله در جام جهانی اتفاقات خوبی بیفتد. تنها دلخوشی مردم فوتبال است. امیدوارم شورای فدراسیون تصمیم درستی بگیرد و در ماه سپتامبر کاندیدای مناسب برای ریاست فدراسیون انتخاب شود.

اسکچک هم ماند…

فکر می کنم باید او را ترک می کردند. او برای جام جهانی مناسب نیست. فکر می کنم بهترین گزینه برای تیم ملی سرمربی ایرانی بود. با این حال برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم در جام جهانی نتایج خوبی کسب کنند.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا