خبر

آقای بازیکن پولدار استقلال! الان وقت اعتصاب نیست/ دو چک از باشگاه دارم که هنوز پاس نشده اند!/ از اول هم معلوم بود پرسپولیس این فصل فقط جرقه است | جهان محتوامحمد نوری پیشکسوت استقلال در گفت و گو با خبرزاشی درباره وضعیتی که در تمرین امروز استقلال به وجود آمد، گفته شد بازیکنان به دلیل بی پولی و پرداخت نکردن باشگاه از تمرین خودداری کردند. مطالبات.. متاسفانه خبر خوبی نبود.. امروز رسیدیم! مطمئناً غیر از من به عنوان یک پیشکسوت، هواداران دوست ندارند چنین اخباری را بشنوند.

وی افزود: ساعاتی پس از انتشار خبر آماده بودن پول استراماچونی نباید چنین برخوردی شود. چه تقصیری دارند افرادی که نمی توانند ساعتی از چنین خبری خوشحال شوند! اکثر بازیکنان پولدار و خدا را شکر همه آنها وضعیت مالی خوبی دارند، چرا باید دل هواداران با چنین شرایطی بلرزد. ما نمی گوییم که آنها نباید پولشان را پس بگیرند چون خیلی زحمت کشیده اند، اما این راه درستی نیست.

بازیکن سال های طولانی استقلال اضافه کرد: سال 71 که به استقلال آمدم وضعیت مالی مثل امروز نبود. همان سال 3 برگ چک از باشگاه دریافت کردم که فقط 1 برگ آن پاس شد، 2 برگ چک دیگر را هنوز دارم که پاس نشدند و حرفی نزدم. اگر الان این چک ها را بکنید و به فیفا بدهید حتما پول می شود اما عشق و تعصب به پیراهن استقلال چیز دیگری است.

نوری ادامه داد: الان وقت اعتصاب نیست. اکنون زمان اتحاد و همبستگی برای موفقیت استقلال است. حالا که در سپاهان هستیم و تنها سه امتیاز از تیم اصلی عقب هستیم، باید دست به دست هم دهیم تا مردم را خوشحال کنیم. ما باید این انرژی بزرگ پشت تیممان را ببینیم و قدر بدانیم.

بازیکن پیشکسوت استقلال با اشاره به شرایط انتقال پرسپولیس و استقلال از این تیم خاطرنشان کرد: از ابتدای فصل می دانستم که پرسپولیس در این فصل فقط یک جرقه است و هدایت او در نیم فصل عالی بود. اتفاقی. به این دلیل که استقلالی ها مربی خود را عوض کردند و شرایطشان تا حدودی آشفته بود وگرنه پرسپولیس امسال باید تلاش می کرد تا سوم یا چهارم شود.

نوری درباره تنظیم شرایط پرداخت استراماچونی نیز گفت: شاید این بهترین خبر روزهای اخیر برای من پیشکسوت و هواداران باشد. چون همه نگران کسر 6 امتیاز از استقلال بودند. حالا که خبر رسیده مدیران باشگاه برای این پول پیشنهاد موفقی کرده اند، نباید بگذاریم خسته شوند. ما باید به آنها کمک کنیم. از بازیکنان استقلال می خواهم دست از اعتصاب بردارند.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا