خبر

آغاز فعالیت سامانه‌ ارتباط مردم استان مرکزی با هیئت دولت – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | جهان محتوابه گزارش خبرنگار مهر، در آستانه سفر سرپرست استانداری و هیئت دولت به استانداری مرکزی، فعالیت مراکز و سامانه های ارتباط مردمی برای سفر دولت آغاز شد.

فرزاد مخلص الائمه بعد از ظهر پنجشنبه در بازدید از دفاتر خدماتی ادارات مرکزی در منطقه مرکزی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مهمترین برنامه رئیس جمهور در سفرهای منطقه ای، ارتباط مستقیم با مردم است تا مردم به راحتی به آنها دسترسی پیدا کنند. . وی درخواست های آنها را به مقامات عالی کشور که از چند جهت در این زمینه برنامه ریزی شده بود، ابلاغ کرد.

وی افزود: حضور معاونان رئیس جمهور و نمایندگان ویژه در تمامی شهرستان های استانداری مرکزی یکی از راه های بیان مشکلات و مشکلات مردم با هیئت دولت است چرا که روز جمعه برخی از معاونان رئیس جمهور و نمایندگان ویژه. وی با حضور در شهرستان های استان مرکزی به بررسی توانمندی ها و مشکلات می پردازد.

استاندار مرکزی گفت: مردم منطقه مرکزی می توانند درخواست ها، اطلاعیه ها، شکایات و پیشنهادات خود را از طریق سامانه تلفنی 111 و یا درگاه اینترنتی www.111.ir و همچنین مراجعه به دفاتر خدماتی این اداره کل ارسال کنند.

وی ادامه داد: 29 دفتر خدمات رسانی برای دستگاه های اجرایی استانداری ایجاد شده است و مردم می توانند با توجه به نیاز خود به این مراکز مراجعه و با حضور مسئولان ارشد و یا نمایندگان مجاز دولت مسائل خود را بیان کنند.

و استاندار مرکزی گفت: در شهرستان ها دفتر خدمات رسانی در فرمانداری ها ایجاد شده و درخواست های شهرستان ها بر اساس فرمانداری ها طبقه بندی و در سامانه ارتباطات مردمی پیگیری می شود.

مخلص الائمه گفت: سامانه ها و مراکز ارتباط عمومی برای سفر رئیس جمهور تا دو روز پس از سفر در دوم مردادماه به کار خود ادامه می دهند.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا