خبر

آخرین خبرها از چهارخطه خرم‌آباد- کوهدشت/افتتاح پروژه تا پایان سال – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | جهان محتوا


خبرگزاری مهر – گروه استانداری ها: اجرای پروژه چهار خط خرم آباد – فلات کوهستانی از سال 83 با برآورد 70 میلیارد تومان آغاز شد و قرار بود در سال 90 به پایان برسد و در سال 90 نیز به پایان رسید و پس از گذشت حدود 10 سال از قول مسولان برای افتتاح جاده همچنان راه برای تحویل حادثه دیدگان باقی مانده است. .

جاده فلات کوهستانی – خرم آباد تنها راه ارتباط نزدیک است فلات کوهستانی او را به مرکز استان رساند، اما این جاده همچنان مانند سال های گذشته امنیت عابران را تامین نکرده و در پشت باریک خود از قربانی کردن آنها کوتاهی نکرده است.

و مردم دو شهر چشم به راه تلاش مسئولان ذیربط شاید با تسریع در روند چهارم هستند. خط با انجام این کار، روند مردن و میر و کاهش وقوع تصادفات در این محور.

برای تکمیل این پروژه 200 میلیارد دلار نیاز است

رضا دالوند معاون عمرانی استانداری لرستان در بازدید از این پروژه راهسازی گفت: این پروژه نزدیک به 90 درصد پیشرفت مادی داشته است.

وی گفت: با این حال در برخی از نقاط این پروژه مشکلاتی وجود دارد که یکی از آنها خروجی خرم آباد به سمت است. فلات کوهستانی به گفته پیمانکار این قطعه تا پایان ماه جاری تعمیر خواهد شد.

و معاون عمرانی استان لرستان ادامه داد: تاکنون اجرای پروژه چهارم خط خرم آباد- فلات کوهستانی356 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

دالوند افزود: بر اساس اعلام اداره کل راه و شهرسازی استان برای تکمیل این پروژه حدود 200 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

خرم آباد - کودشت آرزوی چهارخطه شدن را دارد

و وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه این پروژه در مصوبات سفر رئیس جمهور به لرستان قرار گرفت، گفت: در این راستا اعتبارات خوبی به پروژه پمپاژ شده است و امیدواریم این پروژه قبل از پایان به مرحله افتتاح برسد. از سال. امسال.

وی قول داد تا پایان سال جاری این پروژه را افتتاح کند

این سخنان زمانی مطرح می شود که حجت الاسلام محمدرضا وکالت دارد فلات کوهستانی و اتاق شکن و در مجلس در آخرین اظهار نظر خود درباره این پروژه گفت: پنج کیلومتر از محور فلات کوهستانی بقایای خرم آباد.

وی گفت: از جمله مصوبات سفر رئیس جمهور به لرستان تخصیص 100 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل است. چهار خط فلات کوهستانی – خرم آباد است، امسال و در مرحله اول با رایزنی با سازمان برنامه و بودجه توانستیم 20 میلیارد تومان از این مبلغ را جذب کنیم.

خرم آباد - کودشت آرزوی چهارخطه شدن را دارد

مبلغی مبنی بر اینکه پیمانکاران به زودی در بخش‌های باقی‌مانده این جاده کار خواهند کرد. فلات کوهستانی خرم آباد گفت: کار شروع می شود و امیدواریم بتوانیم بقیه اعتبار این محور را جذب کنیم تا جاده کوهدشت – خرم آباد در سال 1401 به بهره برداری برسد.

بر اساس این گزارش چهار تصادف ناگوار در جاده های لرستان وجود ندارد خط توسعه و گسترش آن موضوعی است که بارها مورد انتقاد مردم و رسانه ها قرار گرفته و خواستار توجه جدی مسئولان به تکمیل این پروژه های راهسازی است.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا