خبر

آجورلو دنبال فالوور جمع کردن است؛ صدرحمت به فتح الله زاده!/ الان استقلالی ها آرزو می کنند کاش مددی می ماند! /آجورلو به ۴۰ میلیون پرسپولیسی توهین کرد


خبرورزشی –

وحید قلیچ بازیکن اسبق پرسپولیس در گفتگو با خبرورزشی، درباره اتفاقات رخ داده در همایش قدیمی های استقلال و رفتار غیر منتظره مدیرعامل باشگاه استقلال مقابل میکروفون خبرنگاری که لوگوی آن قرمز رنگ بود اظهاراتی را مطرح کرد:

دیدید مدیرعامل باشگاه استقلال با میکروفون خبرنگار چه کار کرد؟

بله! واقعا باعث تاسف است، باعث تعجب است و باعث خیلی چیزهای دیگر. این آقا ناسلامتی مدیرعامل باشگاه استقلال است که باعث میشود شور و حال بازی های پرسپولیس در رقابت‌های لیگ برتر بیشتر شود. اگر به فکر آبرو و حیثیت خودش نیست، لااقل به فکر آبروی میلیون ها طرفدار تیم استقلال باشد که او مدیرعامل تیمشان است.

به نظر شما چرا این رفتار از آجرلو سر زد؟

فکرکنم در اینستاگرام دنبال فالوور باشد! معمولاً کسانی که می خواهند در اینستاگرام فالوورشان زیاد شود از این کارهای عجیب و غریب می‌کنند. مثلاً دیده ام بعضی ها اقسام خوراکی ها را روی سرشان می ریزند و بعد آنها را قاطی همدیگر می کنند و خلاصه رفتارهایی که هیچ کس انتظار آنها را ندارد. یکی خودش را از بالای بلندی به پایین پرت می کند و به هر شکلی می‌خواهند فالوورشان زیاد شود.  وگرنه از یک مدیر عاملی که قبلاً در باشگاه پاس و تراکتور کارکرده اصلاً چنین انتظاری نمی رفت.

اگر شما هوادار استقلال بودید و مدیرعامل تان این کار را می‌کرد چه برداشتی می کردید؟

خدا را صد هزار مرتبه شکر که من هوادار استقلال نیستم که مدیرعاملم این آقا باشد. ما فکر می کردیم فتح الله زاده کارهای عجیب و غریب می‌کند، باز صدرحمت به او! ولی ظاهراً فتح الله زاده باید جلوی این آقا دست به سینه بشیند. او خودش را از چشم طرفداران استقلال هم انداخت. گرچه مطمئنم می خواست با این کارش برای همان ها خودشیرینی کند ولی فکر می‌کنم طرفداران استقلال هر چقدر تا دیروز دلشان خوش بود که یک مدیر عامل درست و حسابی برای باشگاهشان پیدا شده از امروز به بعد آرزو می‌کنند همان احمد مددی، مدیرعاملشان می ماند. کاری که این آقا با میکروفون قرمز کرد توهین به یک خبرنگار و رسانه نبود.

پس چه بود؟

کسی که وقتی رنگ قرمز را می بیند اینگونه واکنش نشان می دهد و جلوی آن همه خبرنگار و دوربین یک رفتار غیرمنتظره از خودش نشان می دهد که باعث تعجب همه میشود، در واقع به علایق و سلایق ۴۰ میلیون هوادار پرسپولیس توهین کرده که عاشقانه رنگ قرمز را دوست دارند و هیچ کس نمی‌تواند ذره ای از علاقه آنها به رنگ قرمز کم کند. چرا از رسانه عذرخواهی کرده این آقا باید از همه پرسپولیسی ها عذرخواهی کند.

شما پیش از این چنین رفتارهایی را از مدیران قبلی باشگاه استقلال دیده بودید؟

دیده بودیم که مثلاً با اسم پرسپولیس یا درباره اش حرف هایی بزنند و کری بخوانند ولی این رفتار تا به حال دیده نشده بود. همه مدیران قبلی باشگاه استقلال هر زمان هم که برای پرسپولیس کری خوانده اند قبل و بعد از آن گفتند که با احترام به رقیب همشهری مان پرسپولیس، ولی این کاری که انجام شده کاملاً زشت و زننده بود. خبرنگار هم در همان لحظه اول همین واژه را به کار برد که “این چه کار زشتی است که انجام می‌دهید؟”. همین رفتارهاست که باعث‌ میشود نقاب افراد بیفتد و مشخص شود پشت پرده چه کسی و یا چه کسانی برای یک باشگاه با میلیون ها طرفدار تعیین تکلیف می کنند.

بازی پرسپولیس مقابل مس رفسنجان را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟

به نظرم پرسپولیس دیگر حق امتیاز از دست دادن ندارد و باید از همین بازی مرد و مردانه بجنگد و خودش را به صدر جدول نزدیک کند و در نهایت به جایگاه اصلی اش برسد. از اینجا به بعد دیگر فرصت برای امتیاز از دست دادن وجود ندارد و باید با قدرت جلو برویم.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا