خبر

آتش سوزی ساختمان ۲۰ واحدی در شهر خورموج مهار شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

محمد جواد کاشفی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه آتش در طبقه دوم بوده است، اظهار داشت: اولین اقدامی که صورت گرفت تمامی ساکنین از محل خارج شدند و با حضور به موقع نیروهای آتش نشان قبل از سرایت آتش به دیگر واحدها جلوگیری شد.

شهردار خورموج افزود: ساختمان متأسفانه راه دسترسی مناسب جهت ورود تجهیزات آتش نشانی نداشته و مسائل ایمنی به خوبی رعایت نشده است.

کاشفی ادامه داد: واحد آتش نشانی این آمادگی را دارد در صورت مراجعه مردم ضمن بررسی از منازل مشکلات و معایب آنها را به ساکنین یادآور شوند.

وی خاطر نشان کرد: تلاش داریم به منازلی که قرار است پایان کار داده شود به لحاظ ایمنی و آتش نشانی کنترل تا از بروز حوادث احتمالی جلوگیری شود.

رئیس آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خورموج نیز گفت: عصر پنج شنبه طی تماس تلفنی به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی شهرداری خورموج مبنی بر حریق در طبقه دوم ساختمانی در شهر خورموج با توجه به گسترش حریق بلافاصله ۳ اکیپ عملیاتی از دو ایستگاه با ۱۴ آتش نشان با تجهیزات کامل به محل حادثه اعزام و توانستند پس از ۳۵ دقیقه حریق را به طور کامل اطفا و با تلاش آتش نشانان ساکنین دیگر واحد را از ساختمان خارج کنند.

عبدالجواد احمدی افزود: خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب نرسید و از آسیب رسیدن به دیگر واحدهای نیز جلوگیری شد.

احمدی تصریح کرد: از شهروندان عزیز انتظار داریم نکات ایمنی را رعایت کنند تا کمتر شاهد اینگونه حوادث باشیم.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا